Вакансії

Ми міняємо звичне сприйняття того, якою має бути робота.

Чим ми займаємося?

Компания «Altek» уже более 11 лет занимается возобновляемой энергией – самойпрогрессивной сферой энергетики в мире является родоначальником ее реализации в Украине.Число наших партнеров постоянно растет, мы все больше и больше стремимся расширят спектрреализуемой продукции. Это и детальный контроль качества продукции позволяет нам насегодняшний день быть лидерами рынка возобновляемой энергии в Украине. Спектр продукциикомпании очень широк, мы занимаемся реализацией: Солнечных электростанций, Гелиосистем,автономных систем освещения и всего спектра сопутствующей продукции.Также мы предлагаемуслуги по доставке, монтажу и шеф- монтажу (руководство и обучение персонала, которые не входят в состав компании). Компания идет в ногу со временем не только в техническихинновациях, но и в сфере предоставляемых услуг, постоянно ища новые пути и возможности для улучшения сервиса.

5 причин бути з нами

Перевірено часом.

Компанія «Altek» вже більше 6 років на ринку поновлюваних джерел енергії і весь цей час клієнтська і дилерська база тільки росла і розширювалася.

Розвиток та інновації.

Фахівці «Altek» безперервно стежать за останніми тенденціями на світовому ринку поновлюваних джерел енергії і оперативно впроваджують кращі з варіантів у виробництво.

Доступність

Наші дилерські центри та представництва знаходяться в усіх куточках України і Ви можете розраховувати не тільки на якісний сервіс в безпосередній близькості від Вашого місця проживання, а й швидку доставку продукції. Ми дбаємо про те, що б Вам було комфортно працювати з компанією «Altek».

Індивідуальний підхід

При роботі з кожним клієнтом, дилером чи постачальником у компанії «Altek» індивідуальний і детальний підхід.

Тільки якісна продукція

Для компанії «Altek» пріоритетним є якість продукції, що випускається під власним логотипом продукції. Ми працюємо тільки з кращими постачальниками і особисто контролюємо весь випускається товар.


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Онлайн Калькулятор

Подбор оборудования, расчет стоимости

Введите телефон

Введите площадь дома

Введите количество людей