Пошук

end-divend-div

ALTEK — найбільший імпортер, виробник та розробник обладнання для альтернативної енергетики в Україні. Ми здійснюємо комплексне забезпечення та технічне обслуговування обладнання для відновлюваних джерел енергії та реалізуємо продукцію через мережу більш як 600 дилерів, національні торгові мережі та фірмові магазини у всіх областях України.

ПЕРЕВАГИ ALTEK

Сьогодні ALTEK – не просто оператор ринку альтернативної енергетики. Це найбільший бізнес, що займається постачанням для галузі якісного обладнання, в тому числі, власної розробки.

Фахівці ALTEK ретельно досліджують сучасні підходи ефективного використання енергоресурсів, застосовуючи у виробництві обладнання тільки перевірені часом, сертифіковані та надійні розробки. Фотомодулі, інвертори, система моніторингу інверторів ALTEK, геліосистеми та комплектуючі, розроблені нашими інженерами, адаптовані під вимоги українського ринку та особливості українських електромереж. Такий підхід до організації виробництва дозволяє враховувати зворотний зв’язок та рекомендації безпосередньо користувачів продукції ALTEK, оперативно втілювати інноваційні рішення та створювати моделі, що відповідають вимогам часу.

Бізнес ALTEK забезпечує повним комплектом обладнання проєкти сонячних електростанцій та систем нагріву води для приватних домоволодінь та промислові станції, гарантуючи оперативну доставку в будь-який регіон України з основного складу в Дніпрі та складів дилерів. Сьогодні інвертори та фотомодулі ALTEK входять до складу кожної 5-ї приватної сонячної електростанції, а геліосистеми ALTEK забезпечують нагрів води у 70% курортних об’єктів на півдні України.

Широкий асортимент обладнання, доступність сервісу для обладнання ALTEK порівняно з агрегатами інших виробників роблять ALTEK найкращим партнером в сегменті B2B та стандартом якості в сегменті роздрібних продажів.

РОЗВИТОК ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ ТА ФРАНШИЗА ALTEK

Продукція ALTEK та комплекс послуг сервісного обслуговування обладнання ALTEK реалізуються через дилерські мережі та фірмові магазини за угодою франшизи. Дилери ALTEK проводять консультації для покупців, детальне ознайомлення з продукцією на базі власних фірмових магазинів, шоу-румів.

Для зручності бізнес-пертнерів ми реалізуємо низку умов торгової політики:

 • Реалізація продукції здійснюється виключно через дилерську мережу
 • Акційні пропозиції на групи товарів та окремі товарні позиції пропонуються для усіх дилерів компанії
 • Прогресивна система гуртових знижок
 • Послуга дропшипінгу
 • Постійна наявність товару ALTEK на складах компанії (Київ, Дніпро), з можливістю ПОВНІСТЮ укомплектувати об’єкт
 • Можливість передзамовлення та бронювання товару через внесення передоплати
 • Комплексна маркетингова підтримка згідно угоди франшизи (дизайн-оформлення офісів, друкована інформаційна продукція; файл імпорту товарів для електронних торгових майданчиків, лідогенерація)
 • Розміщення об’єктів дилерів на електронних ресурсах компанії з метою просування послуг дилерів
 • Розрахунок та проєктування будь-якої складності за наданим ТЗ з візуалізацією обладнання, схемою кріплень, в форматі готової комерційної пропозиції з роздрібними цінами дилера. У проєкті – 3D проєктування.
 • Супровід дилерів на виставках: інформаційна підтримка, дизайн стенду, надання обладнання, присутність представника ALTEK на стенді
 • Сервісний супровід (гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання) у будь-якому регіоні України, в т.ч. на об’єкті клієнта
 • Можливість повернення та обміну товару в строки згідно законодавства України. Підмінний фонд для заміни обладнання на період ремонту

АКАДЕМІЯ ALTEK

В якості виробника та постачальника обладнання ALTEK має значний досвід проектування, монтажу, сервісного обслуговування енергозберігаючого обладнання у партнерстві з дилерами та монтажними організаціями. Практичним досвідом та власними напрацюваннями за цими напрямками ми ділимося з партнерами на семінарах в проєкті Академія ALTEK.

Навчання для дилерів відбувається регулярно на базі навчального центру ALTEK у Дніпрі, у виїзному форматі у різних містах України, в режимі вебінарів (online), а також в індивідуальному порядку на базі офісу дилера.

Навчання проводять продакт-менеджери ALTEK за напрямами ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ ТА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАЦІЯ, вузькопрофільні фахівці з проєктування, сервісні інженери.

Семінари проводяться за трьома рівнями складності: початковий, базовий, експертний. Матеріал буде корисним як досвідченим фахівцям галузі, так і підприємцям із суміжних галузей (будівництво, інженерні комунікації, опалення, монтаж вікон ПВХ).

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ALTEK

Сервісний центр ALTEK в Дніпрі надає комплекс послуг з обслуговування обладнання ALTEK для альтернативних джерел енергії. Ми здійснюємо діагностику, шеф-монтаж, налаштування та ремонт обладнання для електростанцій та геліосистем. Для ремонту ми застосовуємо виключно оригінальні запчастини та комплектуючі. На виконані роботи надається гарантія від 1 року.

Кваліфікацію фахівців підтверджують сертифікати навчання від виробників обладнання, яке реалізується через мережу ALTEK.

З ІСТОРІЇ БІЗНЕСУ ALTEK

Бізнес ALTEK, в якості дистриб’ютора, почав шлях у 2007 році, тоді ще як частина компанії “Аліста”. 1 вересня 2011 р., у зв’язку з постійним зростанням дефіциту енергоресурсів та підвищеним інтересом до «Відновлюваних джерел енергії» було прийнято рішення про виділення направлення ВДЕ до окремого підрозділу під назвою ALTEK, що й стало офіційною датою заснування бізнесу ALTEK. Торгова марка ТМ ALTEK була зареєстрована у квітні 2012 року. З 2018 року по сьогоднішній день, бізнес ALTEK веде діяльність уже як структурний підрозділ заводу «Дніпрополімермаш».

Сьогодні ALTEK – активний учасник міжнародних виставок, професійних конференцій та профільних заходів, є експертом та провідником технологій в галузі енергогенерації. Ефективне використання інноваційних технологій та сучасний бізнес-підхід є основою успіху та стратегічного розвитку компанії. Це гарантує користувачам обладнання та партнерам ALTEK впевненість в якості продукції та надійне партнерство у розвитку бізнесу у галузі альтернативної енергетики України.

«АLTEK» сьогодні пропонує те, про що інші будуть думати завтра!

Back to Top
Товар додано у ваш кошик