Із 8 квітня компанія ALTEK запроваджує правила дотримання політики РРЦ

Altek — альтернативна енергетика

З метою підвищення прибутку та інтересу партнерів до групи товарів компанії ALTEK через підвищення маржинальності та відсутності демпінгу на ринку, з 8 квітня запроваджуємо правила дотримання політики рекомендованих роздрібних цін, надалі РРЦ.

Наступні правила повинні бути прийняті партнерами ALTEK як обов’язкові умови:

1. Умови дотримання РРЦ розповсюджуються на весь асортимент компанії. «Демпінг» – це продаж товарів компанії по навмисно заниженими цінами, нижче РРЦ. 

2. Рекомендовано роздрібними цінами рахуються ціни вказані на сайті компанії https://altek.ua або в прайс-листах, колонка «Вартість Роздрібна».

3. Невідповідність цін цінника (знижка будь-якого номіналу), в точках роздрібної торгівлі або на інтернет-ресурсах і є виникнення демпінгу РРЦ.

4. Демпінгом не є ситуація, якщо в процесі торгів, клієнту роблять знижку (за обсяг покупки і т.д.)

У разі виявлення недотримання клієнтами РРЦ, будут застосовуватися санкційні заходи, а саме:

1. При одноразовому порушенні правил клієнтом, телефоний дзвінок або відсилається офіційний лист з попередженням про порушення РРЦ і вимогою компанії про усунення порушення в найкоротший термін (1-2 дні). Також повідомляється, що при повторному порушенні правил, клієнт буде відключений від можливості отримувати товар до того часу, поки не виправить встановлені РРЦ;

2. Систематичне порушення правил демпінгу РРЦ (більше 2-ох попереджувальних листів чи дзвінків), відключаються від відвантажень товару на період у два тижні;

3. Систематичне порушення правил демпінгу РРЦ (більше 3-ох попереджувальних листів чи дзвінків), блокування клієнта-порушника та підвищення гуртових цін закупівлі.

ALTEK надає файли XML, XLS, CSV завантаження для інтернет-ресурсів, за допомогою яких можливе автоматичне оновлення роздрібних цін та залишків. Деталі уточнюйте у Вашого особистого менеджера ALTEK.

УВАГА! Для застосування санкцій до злісних порушників даних умов, просимо повідомляти виявлені випадки демпінгу, із зазначенням посилання на сайт із заниженими цінами на ел. адресу: info@altek.ua.

Write a comment

Your email address will not be published. All fields are required