ALTEK запроваджує Партнерську Програму «Клієнт із рук в руки»

program_from_hands_to_hands

Презентуємо Партнерську програму «Клієнт із рук в руки». Ексклюзивно!! Лише для наших дилерів

Ціль. Ми створили партнерську програму, спрямовану на впровадження для наших Партнерів вигідних умов співпраці, підтримку та збільшення клієнтської бази користувачів високотехнологічних продуктів, що дозволяє забезпечити зростання Вашої виручки, успішно освоювати нові ринки та розширювати зони своєї присутності.

В рамках програми лояльності «Клієнт із рук в руки», ми пропонуємо своїй дилерській мережі програму передачі кінцевих клієнтів з замовленнями, а саме збір, обробка та підготовка клієнтів для більш успішного продажу.

Реалізація. Використовуючи всі відомі ресурси просування (реклама в Google, Facebook, YouTube, E-mail, SEO тощо ) ми рекламуємо альтернативну енергетику, різні товари та акції. Усі вхідні звернення приймає та обробляє менеджер Альтек з подальшою передачею за партнерською програмою дилерам, виходячи з географічного розташування та профілю компанії (тепло/електро).

Вхідне звернення приймає менеджер Альтек, дізнається потреба, консультує, збирає та фіксує всі необхідні дані, потім передає їх Партнеру за програмою з повідомленням регіонального менеджера відповідального за цю область, який у свою чергу контролюватиме зворотній зв’язок, допомагатиме реалізувати проєкт по даному клієнту.

Умови. Кожен дилер Альтек, який підписав дилерський договір та договір купівлі-продажу, може працювати за програмою «Клієнт із рук в руки», якщо має виставковий зал або магазин на червоній лінії з виставковим обладнанням Альтек, свою монтажну бригаду, менеджера, який працює з клієнтами, місячний обсяг закупівель обладнання Альтек не менше 10 000 у.о. по електро або 3 000 у.о. по теплу (або річний обсяг не менше 120 000 у.о. електро та 33 000 у.о. по теплу), має спільну рекламну вивіску або банер з логотипом Альтек. Працює з обладнанням, придбаним у компанії Альтек.

Для подання заявки на участь у Програмі Вам необхідно зв’язатися зі своїм менеджером або заповнити заявку.

    Write a comment

    Your email address will not be published. All fields are required