0
HEWALEX

HEWALEX

Польська компанія-виробник пласких сонячних колекторів. HEWALEX cпеціалізується на виробництві обладнання для геліотермальних систем та комплектуючих, а також розробляє рішення для геліосистем на основі пласких колекторів.

Головний офіс компанії розташований у м.Чеховіце-Дзедзіце, Польща. Компанія має представництва у європейських країнах та по всьому світу.

Серійне виробництво колекторів компанія почала у 1990 році, та з того часу у всьому були першими: перші сертифіовані пласкі колектори (1992); перший плаский колектор з сертифікатом Solar Keymark (2007); перша в Польші лінія лазерного зварювання (2011). За даними дослідження маркетингової агенції Solrico, компанія посіла 10-е місце у світовому рейтингу виробників пласких колекторів за обсягом виробництва пласких сонячних колекторів, а також 6-те місце серед виробників з Європи.

Hewalex активно інвестує у розвиток технологій та експериментує. В 2019 році компанія оновила лінійку колекторів, збільшила корисну площу колектора, при цьому зробивши його більш компактним для ефективного використання площі об'єкта.

Згідно сертифікату випробувань Solar Keymark, оновлені колектори Hewalex демонструють найвищий показник генерації серед усіх відомих в Україні аналогів. Популярність бренду в Скандинавії та стрімке зростання компанії всередині Польщі (179% по итогам 2017 года) підтверджують рівень якості та  технологічності продукції.

Сайт виробника https://www.hewalex.pl/

Згідно звітів Польського Інституту Відновлюваної енергетики 2012-2015 рр., Хевалекс посідає 1 місце за продажем сонячних колекторів у Польщу та за кордон; присутність на ринках більш ніж 4 європейських країн; більше 1000000 кв. м пласких колекторів реалізації станом на 2020 рік.

© Altek 2023

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Завантажити прайс

Введіть ПІБ

Введіть пошту

Введіть телефон

Введіть область

Введіть місто