0
ETI

ETI

Словенська компанія ETI виробляє комплекти захисту для інверторів ACRUX, IMEON. В асортименті ALTEK комплекти захисту сонячних електростанцій потужністю 10, 15, 20, 30 кВт. Стандартний набір комплекту захисту ETI  складається з наступних позицій: Запобіжник CH 10x38  gPV 12A 1000V (10kA); Тримач EFH 10 1P 25A 1000V DC; Обмежувач перенапруги ETITEC M T2 PV 1100/20 Y (для PV систем); Автоматичні вимикачі ETIMAT 6 3p+N C 63А (6 kA); Диференційне реле (ПЗВ) EFI-4 80/0,3 тип AC (10kA); Пластикові розподільні щитки ECH 24PT та ECH 12PT  (24 та 12 модель зовнішнього встановлення IP65); Обмежувач перенапруги ETITEC C T2 275/20 (4+0) 4p.

ETI є провідним світовим постачальником продукції та послуг в галузі електроустановок, а також виробником технічної керамічної продукції, інструментів та обладнання, виробів із пластмас. Асортимент продукції складають системи та комплектуючі захисту, плавкі запобіжники та захисні перемикачі, високотехнологічна технічна кераміка, інструменти та пристрої.

Компанія працює на ринку електропристроїв з 1950 року. Головний офіс розташований в м. Ізлаке, Словенія. Підприємство має в структурі конструкторське бюро, завдяки чому самостійно розробляє нові види продукції та постійно вдосконалювати попередні розробки.

Сайт виробника https://www.etigroup.eu/

АLTEK пропонує купити захист для СЭС комплектом або підібрати окремі елементи в Дніпрі на сайті altek.ua, а також замовити у дилерів.

© Altek 2023

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Завантажити прайс

Введіть ПІБ

Введіть пошту

Введіть телефон

Введіть область

Введіть місто