0
SUNTECH

SUNTECH

В лінійці SUNTECH представлені інновації галузі: панелі bifacial та прозорі панелі з подвійним склом double glass, смарт-моделі та полегшені панелі з товщиною скла 2 мм, панелі збільшеної ефективності half-cell (120/144 комірки), стандартні полі- та монокристалічні панелі на 60 та 72 селла. Особливим попитом в Україні користуються полікристалічні фотомодулі Suntech стандартного та збільшеного розміру та з кількістю токопровідних шин 9 BB та 12BB. Бренд Suntech належить до рейтингу Tier 1 та завдяки постійним інноваціям прагне стати надійним партнером для компаній, що впроваджують «зелені технології» в усьому світі.

Suntech розробляє, виробляє та постачає в світі найбільш надійні та економічні рішення сонячної енергетики. Заснована у 2001 році, Suntech є вертикально інтегрованим виробництвом з повним циклом - від вирощування кристалів до кінцевої збірки фотоелекричних модулів. За період роботи на ринку компанія виготовила та поставила 30 млн. фотоелектричних панелей загальною потужністю 15 ГВт тисячам клієнтів у більш ніж 80 країнах світу. Окрім енергоефективності, панелі Suntech відрізняються витривалістю та стійкістю до несприятливих погодних умов. Якість продукції підтверджують сертифікати якості та призові місця на технічних виставках міжнародного рівня.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Усі, провінція Цзянсу, Китай. Виробничі потужності розташовані у Китаї (Усі, Лоян, Цинхай, Шанхай), Японії, Німеччині та США.

Сайт виробника http://www.suntech-power.com/

 

Немає жодного товару.

© Altek 2023

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Завантажити прайс

Введіть ПІБ

Введіть пошту

Введіть телефон

Введіть область

Введіть місто