0

На складі

Модель: 2112977

Сонячний фотогальванічний модуль ALM-410М-144

4 014.15 грн

Опис

ПРИЗНАЧЕННЯ


Фотоелектричні модулі (ФЕМ) призначені для перетворення сонячного випромінювання в постійний електричний струм. Основною складовою частиною ФЕМ є фотоелектричні (сонячні) комірки (solar cells), принцип роботи яких заснований на фотоелектричному ефекті, відкритому Олександром Беккерелем в 1842 році. Сучасні технології виробництва дозволяють виготовити ФЕМ під широкий спектр використання з різних матеріалів, будь то домашні електростанції на даху або великі наземні промислові об'єкти.

 

ЗАГАЛЬНА БУДОВА ТА ПРИНЦИП РОБОТИ


У ФЕМ ALM-410М-144 реалізовані сучасні технології виробництва монокристалічних кремнієвих комірок.

Монокристалічна структура комірок дозволяє отримати максимальну продуктивність сонячної панелі в умовах повної освітленості ефективно перетворюючи сонячне випромінювання в електрику. ФЕМ з монокристалічними комірками мають високу стійкість до LID деградації і в поєднанні з високою ефективністю відмінно підходять для проектів з розташуванням ФЕМ на даху.

Half-Cell - конструкція сонячної комірки, у вигляді половини традиційної комірки Full-cell, яка знижує електричні втрати збільшує продуктивність. На ряду з цим менша площа комірки перешкоджає розвитку мікротріщин знижуючи ймовірність локального перегріву. Використання комірок Half-Cell в конструкції ФЕМ з паралельним підключенням верхньої і нижньої частини дозволяє знижувати негативний вплив затінення.

9 струмопровідних шин дозволяють підвищити ефективність збору електронів за рахунок більш короткого шляху до шин. У свою чергу на поверхні комірок шини слугують своєрідними елементами армування, які перешкоджають поширенню мікротріщин і підвищують механічну міцність модуля.

1000В - максимальна напруга лінії ФЕМ, з'єднаних послідовно, що дозволяє використовувати їх в домашніх і комерційних електростанціях з напругою системи до 1000В.

Максимальна потужність (Pmax) 410Вт
Матеріал комірок монокристал
Кількість комірок 144шт
Тип комірок Half-Cell
Кількість токопровідних шин в комірці 9шт
Максимальна ефективність модуля 20,40%
Напруга системи 1000В
Вага 23кг
Габаритні розміри (ВхШхГ) 2015х996х40мм
Гарантія 12 років
Задати питання

Технічна документація

Фото та Відео

Переглянуті товари


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Онлайн Калькулятор

Подбор оборудования, расчет стоимости

Введите телефон

Введите площадь дома

Введите количество людей