0
LONGI SOLAR

LONGI SOLAR

Longi Solar відомий в усьому світі провідний виробник монокристалічних фотомодулів та комплектуючих. Панелі Лонгі представлені потужністю в діапазоні 300-455Вт, втілюють технології half-cell, PERC, Multi Busbar, розміри сонячних панелей від  1,5*1 метр до 2*1 метр.

Longi є одним з найбільш популярних китайських брендів сонячних панелей та комплектуючих. Виробник постійно входить до переліку  Tier1, який щокварталу оголошується аналітичним агенством  Bloomberg . Компанія озброєна і оснащена передовими технологіями, має багаторічний досвід роботи в галузі досліджень монокристалічного кремнію. Окрім виробництва Longi активно інвестує у інновації, власні модернізації та технічні досягнення презентує на міжнародних виставках. За період роботи на ринку альтернативної енергетики Longi Group запантентувала 178 розробок.

Фотомодулі Longi користуються попитом у проектах домашніх та промислових сонячних станцій в Україні, Америці, Європі. Панелі цього виробника високо цінуються споживачами за подовжений строк служби.

Виробництво фотомодулів належить Longi Group, що була заснована у 2000 році. Головний офіс розташований у м. Сіань, провінція Шенсі. Компанія розширює мережу виробничих осередків та представницьких офісів у Японії, Індії, країнах ЄС, Малайзії та Північній Америці. 

У 2017 році компанія поставила на ринок 6,5 ГВт фотомодулів. Загальний обсяг генерації фотомодулів, вироблених Longi за 20 років становить 45 ГВт (станом на 2020 рік).

Сайт виробника https://longi-solar.com/

 

Немає жодного товару.


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Скачать прайс

Введите ФИО

Введите почту

Введите телефон

Введите область

Введите город