0
KOSTAL

KOSTAL

Німецький виробник мережевих та гібридних інверторів для сонячних електростанцій. KOSTAL Solar Electric є провідним постачальником сучасних приладів перетворення постійного струму та систем зберігання енергії для приватних та невеликих комерційних фотоелектричних систем.

Компанія Костал була заснована у 1912 році, штаб-квартира знаходиться у м. Люденшайд, Німеччина. У 46 офісах компанії у 21 країнах світу задіяні більш ніж 18 тисяч фахівців. Філії та виробничі потужності KOSTAL Group розташовані у таких країнах: Мексика, Китай, Ірландія, Македонія, Марокко, Іспанія, Чехія та Україна.

KOSTAL розпочинав історію як сімейна компанія та на сьогодні виріс до масштабів міжнародної корпорації, що постачає на ринок високоякісні електронні рішення та обладнання.

У 2006 році була заснована дочірня компанія KOSTAL Solar Electric. Модельний ряд продукції для ринку відновлюваної енергетики представляють 1 та 3-фазні мережеві інвертори на 1,5-20 кВт, які є частиною портфелю торговельної марки KOSTAL PIKO.

Якість продукції KOSTAL підтверджено сертифікатами ISO26262, ISO 14001, TS 16949, ISO 50001.

Щороку компанія інвестує 8% доходів у науково-дослідні та конструкторські проекти.

Сайт виробника https://www.kostal.com/

Купити мережевий або гібридний інвертор KOSTAL в Україне можна у дилерів АLTEK, найбільшого імпортера обладнання для альтернативної енергетики, замовити зі складу в Дніпрі або підібрати на сайті altek.ua.


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Скачать прайс

Введите ФИО

Введите почту

Введите телефон

Введите область

Введите город