0
JA SOLAR

JA SOLAR

Світовий бренд-виробник сонячних панелей. JA Solar входить до рейтингу Тier 1, відома тим, що першою у світі почала масовий випуск та комерціалізацію PV-комірок із селективною дифузійною технологією.

ДжаСолар займається розробкою, виробництвом і продажем сонячних панелей, спеціалізується на виробництві потужних фотомодулів, що використовуються в житловій та комерційній сфері, а також у будівництві наземних сонячних електростанцій. Компанія є першим виробником, який застосовує технологію подвійного друку у всіх лініях виробництва.

Компанія заснована у травні 2005 року і зареєстрована на біржі NASDAQ у лютому 2007 року. Штаб-квартира компанії знаходиться у Пекіні, Китай. JA Solar має 11 заводів із виробництва сонячних панелей. Більшість із них знаходяться в Китаї, а також у Ханої, В’єтнам. В 2015 році компанія запустила завод у Малайзії (виробничі потужності 400 МВт на рік), а вже наступного року анонсувала збільшення потужностей до 1000 МВт на рік та запуск виробництва нової лінійки сонячних панелей. У 2016 році стартувало будівництво другого заводу у В’єтнамі з інвестицією $1 млрд. ALTEK - офіційний дистрибьютор JA Solar в Україні з 2008 року.

JA Solar є одним зі світових лідерів досліджень та розробок у сфері сонячних батарей. Компанія постійно працює над оптимізацією технологій виробництва панелей. Починаючи з 2008 року JA Solar за темпами технологічного розвитку на 6-12 місяців випереджає конкурентів. Потужність сонячних модулів JA Solar у масовому виробництві у середньому на 5-10 Вт вище середнього показника в промисловості. 

Продукція компанії має сертифікати TÜV SÜD та ETL, а також перевіряється незалежними інститутами PI-Berlin (Німеччина) і Solar-IF (Нідерланди). 

У 2015 році компанія JA Solar заробила понад $2 млрд. Станом на 2017 рік сукупні поставки сонячних панелей становили 27 ГВт (10% світового ринку). 

Сайт виробника https://www.jasolar.com.cn/

Купити фотомодулі JA Solar в Україне можна у дилерів АLTEK, найбільшого імпортера обладнання для альтернативної енергетики, замовити зі складу в Дніпрі або підібрати на сайті altek.ua.

Немає жодного товару.


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Скачать прайс

Введите ФИО

Введите почту

Введите телефон

Введите область

Введите город