0
HANERGY

HANERGY

Компанія-виробник покрівельних та фасадних матеріалів з вбудованими фотомодулями, сонячної черепиці HANERGY, вентиляційних фасадних панелей, склопакетних ФЕМ, гнучких модулів.

Провідний продукт лінійки - сонячна черепиця Hantile з вбудованими тонкоплівковими сонячними елементами CIGS, КПД яких сягає 19,7%. 

Сонячна черепиця Hantile здійснює перетворення сонячного випромінювання на електрику. Одночасно продукція виконує роль покрівлі приватних та промислових приміщень.

Сонячна черепиця HANERGY розроблена згідно сучасним тенденціям промислового дизайна, активно застосовується в світі для організації енергоефективної покрівлі різних об’єктів та реалізації складних дизайнерських рішень дахів для приватного житла, комерціних будівель класу High-End.

Головний офіс компанії HANERGY розташований в Китаї. Широка мережа дистриб'юторів представлена компаніями в Казахстані, Голандії, Греції. Компанія надає велике значення інвестиціям в достідження тонкоплівкових сонячних елементів шість науково-дослідницьких центрів були створені в Китаї, Силіконовій долині США та Швеції. Завдяки глобальній технічній інтеграції та незалежним іноваціям, Hanergy стала світовим лідером в галузі тонкоплівкових сонячних технологій у покрівельних фотоелектричних модулях.

Сайт виробника https://www.hanergy.eu/

Купити сонячну черепицю в Україні можна у дилерів солнечную черепица в Украине можно у дилеров АLTEK, найбільшого імпортера обладнання для альтернативної енергетики, замовити зі складу в Дніпрі або підібрати на сайті altek.ua.

Карнизна планка Hanergy

Код: 2111693

392.49 грн

Керамічна черепиця Hanergy

Код: 2111692

3 738.00 грн

Клямер Hanergy

Код: 2111699

97.19 грн

Кріпильні елементи Hanergy

Код: 2111698

7.85 грн

Планка примикання Hanergy

Код: 2111695

284.09 грн

Черепиця гребіня Hanergy

Код: 2111694

392.49 грн

© Altek 2023

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Завантажити прайс

Введіть ПІБ

Введіть пошту

Введіть телефон

Введіть область

Введіть місто