0
BRITISH SOLAR

BRITISH SOLAR

BRITISH SOLAR новий для України бренд сонячних панелей, який за 2 роки отримав  визнання у власників сонячних електростанцій завдяки якісній збірці панелей, міцності, високій продуктивності та стабільній генерації.

Панелі Брітіш Солар представлені в потужності до 350 Вт (полікристал), монокристалічні панелі потужністю до 440 Вт. Фотомодулі вироблені за технологіями half-cell, PERC, Multi Busbar, та представлені у різних розмірах: довжиною від 1,5 до 2 метрів, шириною 1 метр.

BRITISH SOLAR  - відомий європейський бренд сонячних фотоелектричних модулів. Виробництвом панелей займається British Solar LTd, з головним офісом у Ліверпулі, Англія. Компанія самостійно розробляє кремнієві сонячні елементи. За період присутності на ринку British Solar отримали більш ніж 40 патентів на власні розробки. Щорічні інвестиції компанії у напрямок інновацій складає не менш 5% продажів за період. Для досліджень та вдосконалення технології Бритиш Солар відкрили виробничу базу в провинції Цзянсу та інженерно-технічний центр в Янчжоу, де також проходять практику студенти ВНЗ.

Виробничі потужності розташовані у Китаї, малайзії, Японії. Панелі British Solar реалізується на території ЄС, Австралії, Південно-східної Азії. Середній обсяг генерації енергії фотомодулів British Solar, реалізованих за рік, становить 2 ГВт.

Сайт виробника https://british-solar.uk/

 

Немає жодного товару.

© Altek 2023

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Завантажити прайс

Введіть ПІБ

Введіть пошту

Введіть телефон

Введіть область

Введіть місто