0
ALVA

ALVA

ALVA торговельна марка, під якою реалізується серія акумуляторних батарей типу AGM та GEL номінальною напругою 12 та 24 Вольт та ємністю від 60 до 150 Ач. Спеціалізований інтернет-магазин обладнання для альтернативної енергетики ALTEK є офіційним постачальником в Україні акумуляторів ALVA. ALTEK гарантує якість продукції та повний сервіс продукції протягом усього строку служби акумуляторів. 

АКБ використовуються для накопичення та збереження енергії, виробленої сонячними електростанціями. АКБ ALVA входить до комплекту автономних сонячних електростанцій та забезпечують резервне накопичення та живлення об'єктів із встановленими гібридними сонячними електростанціями.

ALTEK пропонує доступні ціни на АКБ ALVA та надає консультації з підбору та обслуговування джерел живлення. Універсальність акумуляторів торгової марки ALVA в тому, що їх можна використовувати в комплектах СЕС та як автомобільні акумулятори.

Продукція власної марки ALTEK ALVA є конкурентоспроможною та в повній мірі забезпечує попит на джерела живлення високої якості за помірними цінами. Акумулятори ALVA представлені у широкому асортименті та доступні на складах філій та дилерів ALTEK по всій Україні.

Акумулятор ALTEK AS12-200

Код: 100732

13 825.45 грн


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Скачать прайс

Введите ФИО

Введите почту

Введите телефон

Введите область

Введите город