0
AKCOME

AKCOME

Сонячні панелі AKCOME для домашньої електростанції – популярний вибір в країні виробника, останнім часом активно використовуються в українських проектах. 

Асортимент панелей Akcome  представляють фотомодулі полікристал та монокристал, виготовлені з використанням технологій PERC, Multi Busbar и Half-Cell, Bifacial. Найбільш потужна модель, доступна для замовлення в каталозі ALTEK - полікристал 335Вт. 

Akcome – високотехнологічна компанія, постійний учасник рейтингу TIER1 від Bloomberg. Повністю автоматизована виробнича лінія гарантує якісну збірку панелей, а інноваційні ідеї втілює у сучасний дизайн. Панелі Акком – це результат внутрішньої та кооперативної дослідницької роботи та технічних розробок. Виробництво щороку модернізується завдяки співпраці із світовими технологічними лідерами: SONY, Toyota Tsusho, Philips, BOSCH, Sanyo та Hisense. Розробка обладнання ведеться спільно з науковими лабораторіями міста Усі та інженерним центром у Цзянсу.

Виробник панелей  Akcome – китайська компанія Jiangsu Akcome Science & Technology Co., Ltd. З головним офісом у провінції Цзянсу. У 2010 році інтеграція з Akcome Optronics дала новий поштовх технологічних інновацій, що сьогодні втілені у лінійці продукції бренда, професійних сонячних елементах та модулях, які широко використовуються у приватних, комерційних та наземних фотоелектричних станціях. З моменту заснування підприємства у 2006 році обсяг експорту Akcome досяг 5 ГВт за потужністю генерації панелей.

Сайт виробника https://www.akcome.com.au/

 

Немає жодного товару.


© Altek 2020

Всі права захищені

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Заявки відправленна

Дякуємо за звернення в нашу компанію. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Замовлення відправленно

Дякуємо. Найближчим часом наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами

Скачать прайс

Введите ФИО

Введите почту

Введите телефон

Введите область

Введите город